מערכת להדגמת טכנולוגיות בינה עסקית של מיקרוסופט

By | 19 באפריל 2010

לצורך הדגמת הטכנולוגיות החדשות של מיקרוסופט, פותחה על ידי החברה מערכת אשר לדעתי הינה מערכת מדהימה.

באמצעות Remote Desktop (השתלטות ועבודה על מחשב מרוחק), יכול כל אחד להתחבר לשרת של מיקרוסופט ושם להריץ מכונה וירטואלית שהוכנה עבורו.

על מכונה וירטואלית זו, הותקנו כל תוכנות ה- BI החדשות של מיקרוסופט (גרסאות בטא):

  • SQL Server 2008 R2
  • Office 2010
  • SharePoint Server 2010
  • Visual Studio 2010

ייחודה של המערכת בכך שכל אחד יכול להתחבר אל המכונה הוירטואלית שלו ולעשות בה כל שינוי ופיתוח שירצה. לאחר שסיים המשתמש את העבודה עם המערכת הוא יכול לשמור את השינויים לשימוש עתידי. ביום אחר, יוכל להמשיך את העבודה עם המערכת מהמקום בו הפסיק.

ניתן גם להוריד את המכונה הוירטואלית לעבודה מקומית. הרצת המכונה הוירטואלית דורשת חומרה חזקה מאד כיוון שהמכונה כוללת אפליקציות כבדות (בסיס נתונים, קוביות , אתר אינטרנט, שרת SharePoint ועוד).

ניתן גם לתזמן את המכונה הוירטואלית כך שתתחיל לפעול באופן אוטומטי ביום ושעה מסויימת. כך, אם אתה יודע שתרצה להשתמש בה ביום מסויים, לא תצטרך לחכות דקות ארוכות עד להפעלתה.

לבסוף, אפשר גם להעביר את המכונה הוירטואלית כולה למשתמש אחר בשרת.

כניסה אל השירות מבוצעת מהכתובת: http://mssalesdemos.com

במסך הכניסה יש להכנס באמצעות מזהה Live ID (מומלץ) או ליצור שם משתמש עבור מערכת זו בלבד.

לאחר מכן בחרו ב- All-up BI Demo: Release 9.2 ולחצו על Start מצד ימין. שימו לב שלצד כפתור ה- Start, ישנה אפשרות לבחור את משך שמן העבודה. מקסימום, 4 שעות.

מימין למטה ישנם מסמכי אפיון למערכת. חשוב לקרוא אותם לפחות בריפרוף על מנת לקבל את שמות המשתמש והסימסמאות של רכיבי המערכת השונים.

בהצלחה.


Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.