אודות

החל משנת  1998   אני פועל יוזם ומבצע פרויקטים מורכבים המבוססים על פתרונות BI לעסקים קטנים וגדולים , הן במגזרים הפיננסיים וכן במגזר המסחרי ציבורי וממשלתי.

השכלה: 

  • BA בכלכלה ומנהל מהמרכז האקדמי רופין (1995 – 1998).
  • MBA מהמכללה למנהל (1998 –  1999) .

לקוחות לדוגמה: 

מגזר ממשלתי: 

שבסשירות בתי הסוהר: בניית מחסן נתונים המרכז את כל הנתונים הנאספים על אסירים בבתי הסוהר כך שניתן יהיה לנתחם באמצעות כלי BI ( Panorama + SSR). המערכת משרתת מנהלי בתי סוהר וקציני מודיעין בכל הארץ וכן קצינים בכירים בפיקוד הארגון.

 

 

משרד הפניםמשרד הפנים:  הפרוייקט הנחשב לעתיר נתונים ברמה ארצית כלל הכנסת כל נתוני הרשויות המקומיות למערכת BI המאפשרת לנתח את פעילות הרשויות מבחינה כלכלית  וכן ניתוח של תושבי הרשויות מבינה סוציואקונומית ודמוגרפית.

מגזר פיננסי


בנק הפועליםבנק הפועלים:
 שותף בצוות ההקמה של מערכת BI  פיננסית לצורך ניהול תקציב הבנק על כל שלוחותיו. כפיפות לראש אגף חשבות בבנק. המערכת נבנתה על טכנולוגיית TM1 המאפשרת כתיבה על ידי המשתמשים העסקיים אל בסיס נתונים In Memory.

 

מזרחיבנק מזרחי טפחות – ייזום בנייה והקמה של מערכת BI  פיננסית לצורך דירוג לווים באמצעות אלגוריתמים אשר פותחו בבנק. באמצעות המערכת יכול היה המשתמש העסקי בכל אחד מהסניפים להזין נתונים עסקיים של לווה פוטנציאלי ולקבל בזמן אמת את דירוג האשראי שלו.

חברת הביטוח מגדל: ייזום בנייה והקמה של מערכת BI פיננסית לצורך ניתוח רווחיות סוכני הביטוח בשלוש רמות תרומה (1,2,3) באמצעות העמסת עלויות בשיטת ABC.

לוגו הבינלאומיהבנק הבינלאומי הראשון: ניהלתי פרוייקט מקיף לצורך הפקת קוביות ה- OLAP במחלקת ניהול המידע של הבנק. שת"פ  מול גורמים בכירים מרמת מורשי חתימה ומנהלי סניפים ועד רמת מנהל השיווק ומנהל מחלקת התכנון האסטרטגי של הבנק.

מגזר המסחרי

הובלתי פרויקטים רבים ובינהם:

לוגו לובינסקיקבוצת דוד לובינסקי (יבואני סיטרואן, פיז'ו) : ניהול מחלקת הבינה העסקית של הקבוצה. עבודה מול מנמ"ר הקבוצה, וסמנכל"י: כספים, שיווק, מכירות ומול מנכ"לים של החברות הבנות  וכן מול כלכלנים ומשתמשים אחרים בכל רמות החברה והחברות הבנות. בניה של מגוון קוביות ובניהן קובית מכירות רכב, ליסינג, דוחות פיננסיים אחודים לכל חברות ומרכזי הרווח של הקבוצה (כ-20), קובית מכירות טרייד אין.

צמפיון לוגוחברת הרכב  צמפיון מוטורס: כתיבת מסמך ניתוח מצב קיים ודרישות ממערכת BI. כתיבת מסמך החלטה לבחירת כלי BI באמצעות מטודת קביעת קריטריונים ומתן משקלים וציונים לכל קריטריון.

הרץ לוגוחברת הרץ השכרת רכב:  ניהול ופיתוח של קוביות בתחום הליסינג, מכירת רכב יד שניה ו- CRM. הקוביות כללו קלט של יעדים והצגה של KPI  ברמת עובד וחברה.

Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.